Dla szkół i przedszkoli

Urodziny » Eventy » Dla szkół i przedszkoli

Organizujemy pikniki, dni otwarte, zawody robotów, warsztaty robotyczne, zajęcia z programowania w Scratch w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach średnich oraz na wyższych uczelniach.

Dla uczestników mamy interaktywne makiety - stanowiska, na których można sterować gotowymi robotami. Uczestnicy mogą zmierzyć się z konkretnym zadaniem określonym dla danego robota oraz z innym zawodnikiem w walkach robotów, wyścigach roboaut, w robopiłce, robokręglach, robolabiryncie i innych konkurencjach. Uczestnicy mogą poznać gotowe konstrukcje robotyczne oraz ich działanie, ponadto zasady programowania robotów oraz język programowania Scratch.

Zorganizowane grupy zapraszamy na warsztaty robotyczne i programowania w naszej placówce. Do dyspozycji mamy dla Was salę wyposażoną w laptopy oraz zestawy do budowy robotów LEGO Mindstorms EV3, gdzie uczestnicy mogą poznać budowę i zasadę działania robotów w sposób praktyczny.

Zapraszamy szkoły z Rzeszowa i spoza Rzeszowa na wycieczki edukacyjne: organizujemy zajęcia z robotyki i programowania dla grup zorganizowanych z ofertą cateringową, z dodatkowymi warsztatami np. w muzeach i innymi atrakcjami.

 

Facebook