Półkolonie

Wakacje/ferie » Półkolonie

                                  

    GIMP - Strzałka 3DIkony komputerowe Axialis Icon Warsztat, wiara, powierzchnia ... Półkolonie w formie stacjonarnej
ODBYWAJĄ SIĘ W WYBRANYCH SZKOŁACH NA TERENIE RZESZOWA

Wystawiamy faktury dla zakładów pracy.

Półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

 Uczestnicy są objęci ubezpieczeniem NNW.


 

Naukowe PÓŁKOLONIE

         dla dzieci i młodzieży -  naszpikowane atrakcjami  - wypasiaste  - dla pasjonatów nowoczesnych technologii

 

                                               
NAJLEPSZE PÓŁKOLONIE W RZESZOWIE - według naszych uczestników.

 
Zapraszamy wszystkich miłośników interaktywnych robotów, nowoczesnych technologii, programowania i elektroniki.

   Półkolonie z Doliną Robotów to sprawdzony sposób na kreatywno-naukowy wypoczynek w mieście, to doskonała szansa na spotkanie z naukami ścisłymi, z
zagadnieniami informatycznymi, technicznymi, algorytmami, a także z zakresu matematyki, logiki, mechaniki, elektroniki. Nasz program zajęć wykracza poza podstawę programową szkoły podstawowej z tych dziedzin.

Będziemy konstruować i programować edukacyjne roboty, programować gry, poznawać tajniki elektroniki i konstruować pamiątki - gadżety elektroniczne Minecraft, które zabierzecie do domu. Czeka na Was wiele atrakcji: strefa gier edukacyjnych, zabawy robotami, budowanie makiet tematycznych z klocków, projektowanie 3D na ekranie, roboturniej i wiele innych oraz codziennie zabawa na świeżym powietrzu.Znalezione obrazy dla zapytania: ikona zegarCZAS trwania 5-dniowego turnusu:

                  7:30 - 17:00

BOGATY PROGRAM KAŻDEGO TURNUSU

- Programowanie edukacyjnych robotów

- Programowanie w środowisku Scratch/Python

- Arduino

-zajęcia dodatkowe

PREZENTY :nagradzamy sukcesy - na zakończenie każdego turnusu mamy dla Was pizzę,
dyplomy ze zdjęciem oraz upominki i nagrody: między innymi elektroniczne gadżety Minecraft
oraz bilety na warsztaty. Dla uczestników poprzednich półkolonii mamy w promocji
"Witaj ponownie-półkolonie" dodatkowy upominek.

 

RAMOWY PLAN DNIA każdego turnusu
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie półkolonii z przyczyn niezależnych od niego oraz zmiany kolejności zajęć zaplanowanych na dany dzień.

Preferujemy indywidualne podejście, tempo zajęć i przerwy dostosowujemy do potrzeb każdej grupy, toteż godzinowo plan dnia może ulegać niewielkim modyfikacjom.
W przypadku deszczowej pogody zajęcia planowane na świeżym powietrzu zostaną przesunięte lub zastąpione innymi zajęciami.

  7:30- 8:00 -  Przyprowadzanie dzieci /projekty własne do wyboru: Laboratorium
                        gier i LDD/Strefa klocków/Strefa robotów/Strefa DIY elektroniczne

  8:00 – 12:00 – poranny blok zajęć: Programowanie robotów/
Programowanie w środowisku Sratch/Python
12:00 – 13:30 – Rekreacja na świeżym powietrzu i obiad
13:30 – 16:30 – popołudniowy blok zajęć:
Programowanie robotów/Arduino
16:30 - 17:00 - Odbiór dzieci / projekty własne do wyboru: Laboratorium
                        gier i LDD/Strefa klocków/Strefa robotów/Strefa DIY elektroniczne

Pomiędzy zajęciami odbywającymi się w bloku porannym i popołudniowym, w zależności od dnia, będą odbywać się dodatkowo zajęcia: Fabryka Kreatywności / Roboturniej / Laboratorium gier i LDD/Projektowanie 3D/ Gry edukacyjne/ Zabawy integracyjne w sali. Przewidziany jest też czas na zjedzenie 1 i 2 śniadania.

 

BEZPIECZEŃSTWO: Znalezione obrazy dla zapytania: ikona kalendarz TERMINY: brak aktualnych terminów

 

TURNUSY


     Turnus Misja Star Wars, Robozwierzaki, Robomaszyny, Robopojazdy, Humanoidy i gadżety elektroniczne Minecraft  to 5 dni fascynującej nauki i zabawy. Każdy dzień to inna tematyka. Zbudujemy i zaprogramujemy robotyczne myśliwce i maszyny stylizowane na konstrukcje z filmu Star Wars. Stworzymy z klocków świat dziwnych pojazdów. Będziemy odkrywać fascynujący świat IT. Poznacie jak działa dron. Nauczycie się tworzyć gry, a nie tylko z nich korzystać. Będziemy gościć w robotycznym zoo. Robokobra, czy też robogator, mogą napędzić strachu, ale nie martwcie się, może uda się je wytresować. Zaprogramujemy również roboptaki, robolwa i inne robozwierzaki. Poznamy tajemnice zwierząt i ich zwyczaje. Stworzymy z klocków ekozwierzaka przyszłości i zorganizujemy konkurs na imię dla niego, a nawet spróbujemy go narysować na ekranie. Będziemy odkrywać również fascynujący świat motoryzacyjny i programować roboauta, a także konstruować z klocków centrum motoryzacyjne. Zbudujemy robota humanoidalnego i zaprogramujemy dla niego różne zadania. W elektronicznym laboratorium zbudujemy obwody elektroniczne, zagramy na warzywach, poznamy Arduino i wyprodukujemy świecące gadżety elektroniczne Minecraft. Przeniesiemy wirtualny świat Minecraft do świata realnego oraz na makiety z klocków. Będzie dużo programowania robotów, budowania z klocków i projektowania na ekranie oraz wiele innych atrakcji. Codziennie będziemy wypoczywać bawiąc się na świeżym powietrzu.
Roboturniej: wyścigi robopojazdami
/walki robogadów lub wyścigi aut.    

Turnus Misja Star Wars, Minecraft, Robomaszyny i Robopojazdy
     Na Misji Star Wars zbudujemy i zaprogramujemy robotyczne myśliwce i maszyny stylizowane na konstrukcje z filmu, a także robopojazdy różnego typu. Stworzymy z klocków świat dziwnych pojazdów. Będziemy odkrywać fascynujący świat IT. Przekonacie się, co tkwi we wnętrzu komputera, nauczycie się tworzyć gry, a nie tylko z nich korzystać. W elektronicznym laboratorium zbudujemy obwody elektroniczne, zagramy na warzywach, poznamy Arduino i wyprodukujemy świecące gadżety elektroniczne Minecraft. Przeniesiemy wirtualny świat Minecraft do świata realnego oraz na makiety z klocków. Będzie dużo programowania, budowania z klocków i projektowania na ekranie oraz wiele innych atrakcji. Codziennie będziemy wypoczywać bawiąc się na świeżym powietrzu.
Roboturniej: wyścigi robopojazdami


Turnus Misja Star Wars, Minecraft, Robozwierzaki i Roboauta

Będziemy
uczestniczyć w Misji budowania i programowania maszyn stylizowanych na konstrukcje z filmu Gwiezdne Wojny oraz gościć w robotycznym zoo. Robokobra, czy też robogator, mogą napędzić strachu, ale nie martwcie się, może uda się je wytresować. Zaprogramujemy również roboptaki, robolwa i inne robozwierzaki. Poznamy tajemnice zwierząt i ich zwyczaje. Stworzymy z klocków ekozwierzaka przyszłości i zorganizujemy konkurs na imię dla niego, a nawet spróbujemy go narysować na ekranie. Będziemy odkrywać również fascynujący świat motoryzacyjny i programować roboauta, a także konstruować z klocków centrum motoryzacyjne. W elektronicznym laboratorium zbudujemy obwody elektroniczne, zagramy na warzywach, poznamy Arduino i wyprodukujemy świecące gadżety elektroniczne Minecraft. Będzie dużo programowania, budowania z klocków i projektowania na ekranie oraz wiele innych atrakcji. Codziennie będziemy wypoczywać bawiąc się na świeżym powietrzu.
Roboturniej: walki robogadów lub wyścigi aut.

   

 LICZEBNOŚĆ GRUPY i wiek: 

20-40 osób podzielonych wiekowo


Znalezione obrazy dla zapytania: ikona budynekMiejsce wypoczynku:

Zajęcia odbywają się w wybranych szkołach na terenie Rzeszowa.

Znalezione obrazy dla zapytania: ikona usługi gastronomiczneWyżywienie:obiad w zależności od dnia jedno- lub dwudaniowy. Na zakończenie turnusu pizza.


Znalezione obrazy dla zapytania: ikona kasaPŁATNOSC:przelewem lub gotówką

 

ZASADY REZYGNACJI

W przypadku zapisu na półkolonię (dokonaniu wpłaty i wypełnieniu dokumentacji półkolonijnej ) rezygnacja  jest możliwa tylko pod warunkiem znalezienia przez uczestnika innej osoby na jego miejsce.
W przypadku zgłoszenia choroby dziecka w pierwszym dniu półkolonii udokumentowanej informacją od lekarza (z pieczęcią lekarza) w pierwszym dniu choroby możliwe będzie przeniesienie uczestnika na inny turnus, jeśli będzie wolne miejsce.
Jeśli nie będzie wolnego miejsca na danej półkolonii dziecko zostanie przeniesione na najbliższą półkolonię letnią lub może wybrać zajęcia cykliczne.

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: ikona dlugopis  REZERWACJA MIEJSCA I ZAPISY
                       Pierwszeństwo przy zapisie mają nasi stali klienci zajęć cyklicznych.

1. Osoby, które rezerwują miejsce poprzez FORMULARZ na stronie

Krok 1:
Zarezerwuj miejsce wypełniając formularz: OTWÓRZ FORMULARZ
Pamiętaj o naciśnięciu okienka "Prześlij" po wypełnieniu formularza.
Krok 2:
Na SMS otrzymasz potwierdzenie rezerwacji oraz informacje odnośnie terminu załatwienia formalności.
Krok 3: W ciągu 2 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji należy załatwić formalności: wypełnić w naszej siedzibie na ul. Bohaterów 5 (Osiedle Kmity) dokumenty
oraz dokonać płatności gotówką. W przypadku niedotrzymania terminu rezerwacja przepada.
Krok 4:  Zachęcamy do polubienia naszego profilu na FB 

2. Osoby, które rezerwują miejsce poprzez SMS lub aplikację KOD QR

Krok 1:
SMS
Pod numer tel. 507 753 953 wyślij  zgłoszenie z podaniem następujących danych:
- imię i nazwisko opiekuna
- imię i nazwisko uczestnika
- klasa, do której obecnie uczęszcza
- wiek uczestnika
- rodzaj turnusu
- telefon do opiekuna
- e-mail do opiekuna
- dogodny dla Państwa przedział godzinowy do załatwienia formalności

KOD QR


 

Rezerwując miejsce drogą SMS-ową lub poprzez aplikację Kod QR
akceptujesz naszą politykę prywatności oraz zasady przetwarzania danych osobowych, które nam przekazujesz, na potrzeby rekrutacji, zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  – tzw."RODO". Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.
          
Krok 2:
Na numer telefonu otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia.
Krok 3:
W ciągu 2 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji należy załatwić formalności: wypełnić w naszej siedzibie na ul. Bohaterów 5 (Osiedle Kmity) dokumenty oraz dokonać płatności gotówką. W przypadku niedotrzymania terminu rezerwacja przepada.
Krok 4:  Zachęcamy do polubienia naszego profilu na FB  

 

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

Uhr Kostenlos Symbol von Selman Icons Warsztaty i kursy prowadzone w naszej placówce.


Online-Unterricht | YALLA ARABY Warsztaty online - live bez wychodzenia z domu. Terminy warsztatów online - live są ustalane z uczestnikami.

            

 ZAPRASZAMY DO NAUKI I ZABAWY

 

 

 

Facebook