Eventy

Urodziny/eventy » Eventy

Organizujemy eventy z robotami i programowaniem na piknikach, pokazach, targach etc. oraz w publicznych placówkach kulturalnych na terenie Rzeszowa. Mają one charakter edukacyjno-marketingowy.

Skontaktuj się z nami, opisz imprezę i przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz wycenę.

Na eventy przygotowujemy np. interaktywne makiety - stanowiska, na których można sterować gotowymi robotami. Uczestnicy mogą zmierzyć się z konkretnym zadaniem określonym dla danego robota oraz z innym zawodnikiem w walkach robotów, wyścigach roboaut, w robopiłce, robokręglach, robolabiryncie i innych konkurencjach.

Na uczestników czekają również stanowiska robocze, na których mogą budować własne roboty oraz spróbować swoich sił w programowaniu.

W kąciku plastycznym dzieci i rodzice wykonują projekty plastyczne o tematyce robotycznej, a w kąciku automaniaka mamy stoiska z pojazdami RC.

 

Dodatkowo możemy przygotować stanowiska z malowaniem buziek, watą cukrową i popcornem, dmuchanymi zjeżdżalniami, skręcaniem balonów i innymi atrakcjami na indywidualne zamówienie.


Każdy event jest wyjątkowy, dlatego oferta i wycena są przygotowywane indywidualnie zgodnie z preferencjami klienta.
Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: dolinarobotow@gmail.com.

 

 

Facebook