Eventy

Eventy » Eventy

 

 

Eventy z robotami to nasz udział w imprezach plenerowych, pokazach, targach etc. oraz w publicznych placówkach kulturalnych na terenie Rzeszowa. Mają one charakter edukacyjno-marketingowy.

Skontaktuj się z nami, opisz imprezę i przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz wycenę.

 

Na eventy przygotowujemy interaktywne makiety - stanowiska, na których można sterować gotowymi robotami. Uczestnicy mogą zmierzyć się z konkretnym zadaniem określonym dla danego robota oraz z innym zawodnikiem w walkach robotów, wyścigach roboaut, w robopiłce, robokręglach, robolabiryncie i innych konkurencjach.

Na uczestników czekają również stanowiska robocze, na których mogą budować własne roboty oraz programować animacje w Scratch.

W kąciku plastycznym dzieci i rodzice wykonują projekty plastyczne o tematyce robotycznej, a w kąciku automaniaka mamy stoiska z autami RC.

 

Dodatkowo możemy przygotować stanowiska z malowaniem buziek, watą cukrową i popcornem, dmuchanymi zjeżdżalniami, skręcaniem balonów i innymi atrakcjami na indywidualne zamówienie.

 

Facebook