WAKACJE 2020-oferta specjalna

Półkolonie » WAKACJE 2020-oferta specjalna

                                                             GIMP - Strzałka 3D

 

 

Ikony komputerowe Axialis Icon Warsztat, wiara, powierzchnia ... Półkolonie w formie stacjonarnej w naszej szkole - TYLKO 6 OSÓB W GRUPIE!

 

Cena (bez zniżki) jest podana w formularzu.


 

Dane Organizatora:                                                                               
EDUPARTNER-Krzysztof Powaga                                                                             
Ul. Bohaterów 5
35-112 Rzeszów
NIP: 5631935694                  
Regon:180514618
Dolina Robotów – marka firmy EDUPARTNER- Krzysztof Powaga

Niniejsze treści są własnością Organizatora.
Kopiowanie i wykorzystywanie ich w inny sposób są prawnie zabronione
.

JEŚLI  WAKACJE W MIEŚCIE TO TYLKO U NAS:

  • WYSTAWIAMY FAKTURY I ZAŚWIADCZENIA DLA ZAKŁADÓW PRACY

  • NASZA PÓŁKOLONIA JEST LEGALNA: jest zgłoszona i nadzorowana przez Kuratorium i Sanepid,
    została zatwierdzona przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty pod numerami: 21385/POD/L-202021386/POD/L-202021387/POD/L-2020

  • WDROŻYLIŚMY wiele rozwiązań i procedur zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN, dzięki którym Państwa dzieci będą u nas bezpieczne (centrum edukacyjne tylko na wyłączność uczestników półkolonii, pomiary temperatury przed wejściem na zajęcia, dezynfekcja, dystans społeczny, jednorazowe opakowania i sztućce)

  • ZMNIEJSZYLIŚMY liczbę osób w grupie do 6 

  • WYDZIELILIŚMY osobne stanowiska pracy dla każdego uczestnika z pakietem zestawów edukacyjnych na wyłączność, w celu zwiększenia bezpieczeństwa i zachowania dystansu społecznego


  NAUKA, ZABAWA I ROZWÓJ w świecie IT Doliny Robotów

 

Naukowe PÓŁKOLONIE 2020
z PROGRAMOWANIEM robotów, gier i animacji
oraz LABORATORIUM ELEKTRONIKI

         dla dzieci  -  naszpikowane atrakcjami  - wypasiaste  - dla pasjonatów nowoczesnych technologii

 

                                               
NAJLEPSZE PÓŁKOLONIE W RZESZOWIE - według naszych uczestników.

 
     Kolejny rok zapraszamy wszystkich miłośników interaktywnych robotów, nowoczesnych technologii, programowania i elektroniki do Doliny Robotów na pełne wrażeń i atrakcji wakacje.

   Półkolonie z Doliną Robotów to sprawdzony sposób na kreatywno-naukowy wypoczynek w mieście, to doskonała szansa na spotkanie z naukami ścisłymi, z
zagadnieniami informatycznymi, technicznymi, algorytmami, a także z zakresu matematyki, logiki, mechaniki, elektroniki. Nasz program zajęć wykracza poza podstawę programową szkoły podstawowej z tych dziedzin.

Będziemy konstruować i programować edukacyjne roboty, programować gry, poznawać tajniki elektroniki i konstruować pamiątki - gadżety elektroniczne Minecraft, które zabierzecie do domu. Czeka na Was wiele atrakcji: strefa gier edukacyjnych, zabawy robotami, budowanie makiet tematycznych z klocków, projektowanie 3D na ekranie, roboturniej i wiele innych oraz codziennie zabawa na świeżym powietrzu.Znalezione obrazy dla zapytania: ikona zegarCZAS trwania 5-dniowego turnusu:


3 przedziały godzinowe:
1) 8:00-16:00
z możliwością zamówienia poza tymi godzinami pobytu w świetlicy Klockolandia. Jeśli Państwo potrzebują zostawić dziecko poza tymi godzinami (przed 8:00 i po 16:00) prosimy o poinformowanie nas – obowiązuje dodatkowa opłata.
2) 9:00-16:00 (nie dotyczy turnusu 2 i 3)
3) 9:00-15:00 (nie dotyczy turnusu 2 i 3)

 

 RAMOWY PLAN DNIA każdego turnusu
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie półkolonii z przyczyn niezależnych od niego oraz zmiany kolejności zajęć zaplanowanych na dany dzień.

Preferujemy indywidualne podejście, tempo zajęć i przerwy dostosowujemy do potrzeb każdej grupy, toteż godzinowo plan dnia może ulegać niewielkim modyfikacjom.
W przypadku deszczowej pogody zajęcia planowane na świeżym powietrzu zostaną przesunięte lub zastąpione innymi zajęciami.

  8:00  -  9:00 - Przyprowadzanie dzieci /projekty własne do wyboru: Laboratorium
                        gier i LDD/Strefa klocków/Strefa robotów/Strefa DIY elektroniczne

  9:00 – 12:00 – poranny blok zajęć: Programowanie robotów/
Programowanie gier i animacji/Laboratorium Elektroniki
12:00 – 13:30 – Rekreacja na świeżym powietrzu i obiad
13:30 – 15:00 – popołudniowy blok zajęć:
Programowanie robotów/Programowanie gier i animacji/Laboratorium Elektroniki
15:00 - 16:00 - Odbiór dzieci / projekty własne do wyboru: Laboratorium
                        gier i LDD/Strefa klocków/Strefa robotów/Strefa DIY elektroniczne

Pomiędzy zajęciami odbywającymi się w bloku porannym i popołudniowym, w zależności od dnia, będą odbywać się dodatkowo zajęcia: Fabryka Kreatywności / Roboturniej / Laboratorium gier i LDD/Projektowanie 3D/ Gry edukacyjne/ Zabawy integracyjne w sali. Przewidziany jest też czas na zjedzenie 1 i 2 śniadania.

 

 

 BOGATY PROGRAM KAŻDEGO TURNUSU:

PREZENTY:nagradzamy sukcesy

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: ikona kalendarz TERMINY:


     Misja Star Wars, Robozwierzaki, Robomaszyny, Robopojazdy, Humanoidy i gadżety elektroniczne Minecraft  to 5 dni fascynującej nauki i zabawy. Każdy dzień to inna tematyka. Zbudujemy i zaprogramujemy robotyczne myśliwce i maszyny stylizowane na konstrukcje z filmu Star Wars. Stworzymy z klocków świat dziwnych pojazdów. Będziemy odkrywać fascynujący świat IT. Poznacie jak działa dron. Nauczycie się tworzyć gry, a nie tylko z nich korzystać. Będziemy gościć w robotycznym zoo. Robokobra, czy też robogator, mogą napędzić strachu, ale nie martwcie się, może uda się je wytresować. Zaprogramujemy również roboptaki, robolwa i inne robozwierzaki. Poznamy tajemnice zwierząt i ich zwyczaje. Stworzymy z klocków ekozwierzaka przyszłości i zorganizujemy konkurs na imię dla niego, a nawet spróbujemy go narysować na ekranie. Będziemy odkrywać również fascynujący świat motoryzacyjny i programować roboauta, a także konstruować z klocków centrum motoryzacyjne. Zbudujemy robota humanoidalnego i zaprogramujemy dla niego różne zadania. W elektronicznym laboratorium zbudujemy obwody elektroniczne, zagramy na warzywach, poznamy Arduino i wyprodukujemy świecące gadżety elektroniczne Minecraft. Przeniesiemy wirtualny świat Minecraft do świata realnego oraz na makiety z klocków. Będzie dużo programowania robotów, budowania z klocków i projektowania na ekranie oraz wiele innych atrakcji. Codziennie będziemy wypoczywać bawiąc się na świeżym powietrzu.
Roboturniej: wyścigi robopojazdami
/walki robogadów lub wyścigi aut.      


BEZPIECZEŃSTWO:

 

 LICZEBNOŚĆ GRUPY i wiek: 


Zapraszamy dzieci klas 3+
Znalezione obrazy dla zapytania: ikona budynekMiejsce wypoczynku:

Zajęcia odbywają się w naszej placówce na ul. Bohaterów 5  (Osiedle Kmity), wyposażonej w salę dydaktyczną i wypoczynkową, własną toaletę i szatnię.

Znalezione obrazy dla zapytania: ikona usługi gastronomiczneWyżywienie:obiad w zależności od dnia jedno- lub dwudaniowy. Na zakończenie turnusu będzie pizza.


Znalezione obrazy dla zapytania: ikona kasaPŁATNOSC:przelewem lub gotówką

 

ZASADY REZYGNACJI

W przypadku zapisu na półkolonię (dokonaniu wpłaty i wypełnieniu dokumentacji półkolonijnej ) rezygnacja  jest możliwa tylko pod warunkiem znalezienia przez uczestnika innej osoby na jego miejsce.
W przypadku zgłoszenia choroby dziecka w pierwszym dniu półkolonii udokumentowanej informacją od lekarza (z pieczęcią lekarza) w pierwszym dniu choroby możliwe będzie przeniesienie uczestnika na inny turnus, jeśli będzie wolne miejsce.
Jeśli nie będzie wolnego miejsca na danej półkolonii dziecko zostanie przeniesione na najbliższą półkolonię letnią.

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: ikona dlugopis  REZERWACJA MIEJSCA I ZAPISY
                           Pierwszeństwo przy zapisie mają nasi stali klienci.

Rezerwacja miejsca odbywa się poprzez FORMULARZ dostępny na stronie

Krok 1:
Zarezerwuj miejsce wypełniając formularz: OTWÓRZ FORMULARZ
Pamiętaj o naciśnięciu okienka "Prześlij" po wypełnieniu formularza. Otrzymasz informację z systemu o wysłaniu formularza.
Krok 2:
W ciągu 2 dni na SMS lub mail otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w przypadku wolnego miejsca oraz informacje odnośnie załatwienia formalności i sposobu płatności. Jeśli miejsce będzie zajęte otrzymasz propozycję innego wolnego turnusu.
Formalności drogą elektroniczną należy dokonać najpóźniej tydzień przed terminem rozpoczęcia danego turnusu.

W przypadku niedotrzymania terminu rezerwacja przepada.
Krok 3:
Zachęcamy do polubienia naszego profilu na FB 

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

Uhr Kostenlos Symbol von Selman Icons Warsztaty godzinowe w naszej szkole
Godziny warsztatów są ustalane z uczestnikami.


Online-Unterricht | YALLA ARABY Warsztaty online - live bez wychodzenia z domu. Terminy warsztatów online - live są ustalane z uczestnikami.

            

 ZAPRASZAMY DO NAUKI I ZABAWY

 

 

 

Facebook