FERIE zimowe 2019

Półkolonie » Archiwum » FERIE zimowe 2019

  Naukowe pólkolonie z Robotami i nie tylko
              Robotyka – Programowanie - Elektronika

 Niniejsze treści są własnością Doliny Robotów.
 Kopiowanie i wykorzystywanie ich w inny sposób są prawnie zabronione.

Dane organizatora:
EDUPARTNER
Krzysztof Powaga
Ul. Bohaterów 5
35-112 Rzeszów
NIP: 5631935694
Regon:180514618
Dolina Robotów – marka firmy EDUPARTNER Krzysztof Powaga

    Kolejny rok zapraszamy wszystkich miłośników interaktywnych robotów, nowoczesnych technologii, programowania i elektroniki do Doliny Robotów na pełne wrażeń i atrakcji ferie zimowe.

   Półkolonie z Doliną Robotów to sprawdzony sposób na kreatywno-naukowy wypoczynek w mieście,  to doskonała szansa na spotkanie z naukami ścisłymi, na zapoznanie się z mo
żliwościami zestawów Lego Mindstorms EV3, LEGO WEDO, z zagadnieniami informatycznymi, technicznymi, algorytmami, a także z zakresu matematyki, logiki, mechaniki, elektroniki.
To także możliwość rozwoju umiejętności planowania, abstrakcyjnego oraz twórczego myślenia, nieszablonowego rozwiązywania problemów, pracy indywidualnej i zespołowej.

Każdy dzień turnusu to nowe wyzwania, mnóstwo zadań do wykonania
i nowych umiejętności do zdobycia.


LEGALNY WYPOCZYNEK! 
Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas bardzo ważne, dlatego co roku zgłaszamy nasz wypoczynek do Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
Tylko w przypadku zarejestrowanego wypoczynku, na który Kuratorium wydało zezwolenie pisemne mogą uzyskać Państwo zwrot kosztów w swoim zakładzie pracy.

Pozwolenie wydane przez Kuratorium oznacza, że kwalifikacje kierownika wypoczynku, wychowawców oraz pozostałe warunki  określone w przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz. U. poz. 452) oraz przepisy ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz ustawy o Krajowym Rejestrze Karnym (Dz. U. poz. 1629) są przez nas spełnione.

Wymienione przepisy obowiązują wszystkich organizatorów wypoczynku dla dzieci
i młodzieży podczas wakacji i ferii zimowych.

Nasze półkolonie są zawsze przygotowywane zgodnie z wytycznymi MEN, dotyczącymi  organizowania wypoczynku dla dzieci oraz zatwierdzane i nadzorowane przez Kuratorium Oświaty oraz Sanepid.
Posiadamy pozytywne opinie tych instytucji dla naszych półkolonii organizowanych
w poprzednich latach.
Nasza placówka posiada również pozytywną opinię Straży Pożarnej.   

TERMINY TURNUSÓW:

Turnus 1:
11.02.- 15.02.2019
Zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty pod numerem 8753/POD/2019-Z
Nazwa Organizatora: EDUPARTNER Krzysztof Powaga
Miejsce wypoczynku: Dolina Robotów, ul. Bohaterów 5, Rzeszów

    
Turnus 2:
18.02.-22.02.2019
Zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty pod numerem 8762/POD/2019-Z
Nazwa Organizatora: EDUPARTNER Krzysztof Powaga
Miejsce wypoczynku: Dolina Robotów, ul. Bohaterów 5, Rzeszów
        

CZAS TRWANIA KAŻDEGO TURNUSU:

8:00 – 16:00
Jeśli Państwo potrzebują zostawić dziecko poza tymi godzinami prosimy o poinformowanie nas – obowiązuje dodatkowa opłata.         

LOKALIZACJA:

Zajęcia odbywają się w naszej placówce na ul. Bohaterów 5, wyposażonej w salę komputerowo-robotyczną, strefę relaksacyjno-zabawową, toaletę i szatnię.

Nagradzamy sukcesy: na zakończenie każdego turnusu mamy dla Was pizzę, dyplomy ze zdjęciem oraz upominki i nagrody: między innym elektroniczne gadżety Minecraft. Dla uczestników poprzednich półkolonii mamy w promocji "Witaj ponownie-półkolonie" dodatkowy upominek.

W cenie obiad (jedno- lub dwudaniowy), podwieczorek i woda mineralna.

ZAPISY:
Krok 1:

 

 

* Prosimy dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich i mojego dziecka danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie www.dolinarobotow.eu"
         
Krok 2:
Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia.
Krok 3: W ciągu 2 dni od rezerwacji miejsca należy załatwić formalności:
             wypełnić w naszej siedzibie na ul. Bohaterów dokumenty
oraz dokonać
             płatności gotówką - ustalamy dogodny termin spotkania.
W przypadku niedotrzymania terminu rezerwacja przepada.
Krok 4:  Zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebook’u (wejście przez  naszą stronę www.dolinarobotow.eu) lub przez Facebook  https://www.facebook.com/dolinarobotowrzeszow/
Uzyskasz dostęp do aktualnych informacji oraz publikowanych zdjęć z zajęć.

* Kontaktując się z nami  akceptujesz naszą politykę prywatności, dostępną na naszej stronie internetowej oraz zasady przetwarzania danych osobowych zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  – tzw."RODO". Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Zdjęcia z poprzednich półkolonii można oglądać na naszej stronie i Facebook’u.

REZYGNACJA
W przypadku zapisu na półkolonię (wypełnieniu karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku i dokonaniu wpłaty) rezygnacja  jest możliwa tylko pod warunkiem znalezienia przez uczestnika innej osoby na jego miejsce.

W przypadku zgłoszenia choroby dziecka w pierwszym dniu półkolonii udokumentowanej informacją od lekarza (z pieczęcią lekarza) w pierwszym dniu choroby możliwe będzie przeniesienie uczestnika na inny turnus, jeśli będzie wolne miejsce.

Jeśli nie będzie wolnego miejsca na danej półkolonii dziecko zostanie przeniesione na najbliższą półkolonię letnią.

 

Po szczegółową ofertę zapraszamy do naszego centrum edukacyjnego Dolina Robotów ul. Bohaterów 5.

 

 

Facebook