Dolina Robotów

O nas » Dolina Robotów

Dolina Robotów - to miejsce stworzyliśmy z myślą o rozwoju pasji i talentów Twojego dziecka.
Sami mamy dzieci i dobrze znamy ich potrzeby. To dzięki nim postanowiliśmy rozwinąć nasze zainteresowania i pasje i zarazić nimi innych.
Dbamy o to, aby nasi mali Goście miło i pożytecznie spędzali czas podczas zajęć, zdobywali wiedzę z nauk ścisłych w praktyczny sposób.

Każde dziecko ma u nas szansę wcielenia się w małego inżyniera-konstruktora na zajęciach Robotyki.
Nawet najbardziej nieśmiali mogą stać się kapitanem drużyny, rozdzielać zadania, uczą się współdziałania w grupie i podejmowania decyzji.
Poprzez zabawę przygotowujemy młodych konstruktorów do odniesienia sukcesu zawodowego w przyszłości.
A przyszłość to roboty i specjaliści konstruujący zaawansowane technologicznie maszyny roboty.


Nasze zajęcia pomagają odkryć potencjał i zdolności Twojego dziecka. Daj dziecku tę możliwość i przyprowadź go do nas. U nas rodzą się talenty!

Rodziców zaś zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w rozwijaniu pasji swoich pociech podczas warsztatów rodzinnych, warsztatów i kursów robotyki, konkursów i pokazów robotów.

Kadra Nauczycielska:
Nasza Kadra Nauczycielska to wykwalifikowani nauczyciele z wyższym wykształceniem,
posiadający uprawnienia pedagogiczne do nauki dzieci, młodzieży oraz dorosłych,
oraz z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć w szkołach publicznych, niepublicznych oraz instytucjach szkoleniowych.

Jesteśmy z Wami od 2010 roku.
Zajęcia prowadzimy w naszej siedzibie na ul. Bohaterów 5,
a także na zamówienie klienta w szkołach publicznych, niepublicznych oraz instytucjach szkoleniowych.

Wciąż poszerzamy dla Was naszą ofertę
Programowanie to język przyszłości.
Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu rodziców i dzieci rozszerzamy naszą ofertę języków programowania.
W naszym grafiku na stałe zagości teraz, oprócz programowania robotów, programowanie gier w Scratch, programowanie aplikacji na OS Android.
W ofercie dla dzieci i młodzieży mamy również między innymi programowanie stron internetowych w HTML, programowanie C ++, Java Script, PHP.

Organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży podczas wakacji i ferii zimowych
Kwalifikacje naszej kadry, liczebność grupy, lokal oraz wszelkie warunki wymagane do prowadzenia wypoczynku dla dzieci mamy zgodne z rozporządzeniem MEN z dnia 21 stycznia 1997r. w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania (Dz.U.1997.12.67 ze zm.).
Nasz wypoczynek organizowany co roku w okresie ferii zimowych i wakacji posiada pozytywne oceny Sanepidu i Kuratorium Oświaty.
Poniżej przedstawiamy pozytywną ocenę kontroli (9 stron), przeprowadzonej przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie nr. NPR.5533.5.3.2016 z dnia 22 lutego 2016r.


 

Facebook